به بهانه هشتم شوال سالروز تخریب حرم مطهر ائمه بقیع علیهم السلام

هشتم شوال یادآور حادثه شوم و شرم آوری است که به دست پیروان محمد بن عبد الوهاب در مدینه منوره انجام شد.

تخریب حرم مطهر حضرت امام حسن مجتبی و حضرت امام سجاد و حضرت امام باقر و حضرت امام صادق علیهم السلام و نیز جسارت و توهین آنان به حرم مطهر امامین عسکریین در سامّرا و بلکه توهین آنان به حرم مطهر سید الشهداء علیه السلام و قتل عام حدود بیست هزار نفر از مردم شهر کربلا در یک قرن پیش در روز هجده ذی حجه و... اینها به جهت دشمنی وهابیت با شیعه یا با اهل بیت علیهم السلام نیست بلکه تردیدی نیست که اینان طرفداران ابن تیمیه و دشمن پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله هستند بطوری که اگر یک روزی قدرت پیدا کنند قطعاً گنبد و حتی قبر رسول خدا را نیز خراب می کنند.

تقیّه در متن قرآن کریم آمده است ولی وهابیان به زبان می گویند که مخالف تقیّه هستند و هرگز تقیّه نمی کنند ولی در عمل طرفدار تقیّه هستند و اگر تاکنون قبرمطهر رسول خدا را تخریب نکرده اند صرفاً به جهت تقیّه است و می ترسند که مسلمانان علیه وهابیان شورش کنند. ولی دشمنی و توهین و هتاکی را نسبت به قبر مطهر رسول خدا(ص) هرگز کتمان نکرده بلکه اظهار می کنند.و اگر بهتر بگوئیم وهابیان بیش از آنکه دشمن شیعه یا دشمن اهل بیت یا پیامبر صلی الله علیه و آله باشند، آنان بیش از همه چیز دشمن توحید هستند.

وهابیان به زبان می گویند طرفدار توحید هستند اما توحیدی که آنان می گویند چیزی شبیه ماده گرایی و ماده پرستی است. یعنی وهابیان لفظ جسم و مادی را درباره خدا بکار نمی برند ولی معتقدند که خداوند دست، پا ، دندان ، و چشم داشته ؛ خداوند گاهی می خندد ، گاهی مریض می شود ، گاهی خوشحال و گاهی ناراحت می شود ، خدا حرکت می کند ، راه می رود و .... این خدائی که آنان می گویند با ماده پرستی هیچ تفاوتی ندارد. آنان به زبان می گویند توحید ، ولی حقیقتاً دشمن توحید راستین هستند.

آنان خدائی که قابل دیدن نباشد را قبول ندارند زیرا وهابیان می گویند هر چیزی که وجود دارد قابل دیدن است یعنی همان تفکر ماتریالیستی.

هر شخص وهابی منکر وجود خدای غیر مادی است. بنابراین چون وهابیان جزو " حشویه و ظاهریه و حنبلی " هستند و کلّاً با تفکر عقلی مخالف هستند حقیقتاً با توحید مخالف هستند ولی چون نمی توانند این را صریح بگویند ادعا می کنند که با زیارت قبور یا گریه و توسل و عزاداری مخالف هستند ولی مسأله چیز دیگری است. ما وهابیان را مسلمان میدانیم و معتقدیم اینان چون جاهل هستند و از باب جهالت و نادانی این سخنان را گفته و این جنایات را مرتکب می شوند کافر نیستند بلکه مسلمانی هستند که ملعبه دست شیطان و دشمنان دین قرار گرفته اند.